Paskutinės paieškos

  Gamintojai

  ATE

  ATE (Vokietija):

  „ATE“ yra atsarginių dalių prekės ženklas, priklausantis „Continental Automotive Systems“— vienai iš pirmaujančių stabdžių sistemos gamintojų. „Continental“ koncernas turi šimtametę patirtį kuriant ir gaminant stabdžių sistemų technologijas, kurios padeda kontroliuoti veiksnius, darančius įtaką transporto priemonėms. „ATE“ prekės ženklas - tai ženklas, kuriuo Europa pasitiki jau šimtmetį. „ATE“ prekės ženklas turi turtingą inovacijų ir patirties istoriją nuo pirmų hidraulinių stabdžių sistemų 1926m. iki ABS stabdžių sistemos prototipo pristatymo 1967m.

  ATE gamintojo katalogas

  Brembo

  Brembo (Italija):

  Pagrindinės produkcijos vystymo kryptys: sporto, standartinės automobilių bei motociklų pramonės, komercinės paskirties automobilių produkcija. Sporto atšakos vystymo laimėjimai buvo pritaikyti "aftermarket" produkcijai. Unikalios formos ir išdėstymo ventiliuojamų diskų pertvaros užtikrina puikų disko aušinimą. "Easy check" sistema lengvai padeda nustatyti ar jau laikas keisti sudilusius diskus.

  Brembo gamintojo katalogas

  Zimmermann (Vokietija):

  „Otto Zimmermann“ įmone jau daugiau nei penkis dešimtmečius pasitiki automobilių gamintojai, naudodami jų sukurtas ir pagamintas stabdžių sistemas savo automobiliuose. Taip pat tiekia labai aukštos kokybės stabdžių sistemas automobilių atsarginių detalių parduotuvėms. „Zimmermann“ stabdžių sistemos gaminamos kompiuterių valdomų robotų ir grežimo staklių, kurie garantuoja greitą gamybą ir užtikrina aukščiausio lygio kokybę. Šis gamintojas leidžia rinktis iš paprastų, grežiotų ir „Coat Z“ technologija padengtų stabdžių diskų, kurie išlieka efektyvūs bet kokiomis oro sąlygomis ir yra atsparūs korozijai.

  ZIMMERMANN gamintojo katalogas

  ABS (Olandija):

  ABS (All Brake Systems) įmonė jau daugiau nei tris dešimtmečius Olandijoje gamina stabdžių sistemas. Sėkmingai auganti įmonė subalansavusi kainos ir kokybės santykį, nuo 2004m. išplėtė savo asortimentą ir pradėjo specializuotis pakabos ir vairavimo detalėse lengviesiems automobiliams. Prekių kokybiškumą įrodo įgytas tarptautinis ISO 9001: 2008 sertifikatas. 

  ABS GAMINTOJO KATALOGAS